Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Поиск авто: расширенный поиск

UAH
UAH
USD
EUR

Автосалон Порше Центр Киев

Марки:
Porsche
Сайт:
www.ua.porsche.com/ua/services/saloons/kiev
Город:
Киев
Адрес:
ул. Большая Васильковская, 5
Телефон:
380444929222
Просмотреть прайс лист салона Порше Центр Киев

Об автосалоне

Автосалон „Порше Центр Київ” ТОВ „Віннер Автомотів” відчинив свої двері 5 червня 2004 року і став першим офіційним автосалоном в Україні, в якому були представлені автомобілі Porsche.
З тих часів і до сьогодні „Порше Центр Київ” - це офіційний дилер компанії „Порше АГ” , що пропонує своїм клієнтам весь модельний ряд автомобілів Porsche, якісне сервісне обслуговування та оригінальні запчастини. Ми надаємо автомобілі зі складу в Києві ( завжди 25-30 автомобілів є в наявності) та під замовлення (для найвибагливіших клієнтів).
Шороку «Порше Центр Київ» презентує нові моделі: 2005 - новий Porsche 911 Carrera, 2006 - новий Porsche Boxster, новий Porsche 911 Turbo Coupe та новий Porsche Cayman, 2007 – новий Porsche Cayenne та Porsche 911 Turbo Cabriolet.
Автосалон «Порше Центр Київ» залюбки представить своїм клієнтам весь спектр необхідних послуг, таких, наприклад, як зручні програми кредитування, лізинг, трейд-ін, широкий асортимент аксесуарів, та ін. Наші клієнти завжди отримують висококваліфіковану консультацію про весь модельний ряд та новинки від виробника „Порше АГ”. Ми пропонуємо 100% офіційні автомобілі, які імпортовано та сертифіковано. Автосалон „Порше Центр Київ” підтримує офіційну гарантію виробника на 2 роки та пропонує спеціальні ціни на сервісне обслуговування для своїх клієнтів. Ми залюбки запропонуємо весь модельний ряд автомобілів Porsche для тест-драйву.
Завітайте до «Порше Центр Київ» та переконайтесь у перевагах, які ми надаємо нашим клієнтам.

Загрузка...